مرکز آموزش جهاد کشاورزی استان تهران(شهید زمانپور) به عنوان متولی آموزشهای کشاورزی استان تهران٬ اقدام به راه اندازی سایت آموزشی تولید ورمی کمپوست در بخشی از فضای فیزیکی مرکز آموزش نموده است. این سایت با هدف برگزاری دوره های آموزشی "تولید ورمی کمپوست" راه اندازی شده است.

این مرکز اولین دوره آموزشی تولید ورمی کمپوست به مدت ۷ روز و روزهای پنج شنبه هر هفته از تاریخ  ۳۰/۰۹/۱۳۹۱ در این مرکز برگزار می شود.

 دومین و سومین دوره تولید ورمی کمپوست نیز در این مرکز از تاریخ ۱۴/۱۱/۹۱ شروع گردید و در تاریخ ۲۰/۱۲/۹۱ هر دو دوره به اتمام رسید.

ثبت نام چهارمین و پنجمین دوره تولید ورمی کمپوست در نیمه دوم فروردین سالجاری شروع و در اواخر اردیبهشت ماه به اتمام رسید.

 هشتمین و نهمین دوره ورمی کمپوست نیز از ۱۲/۰۶/۹۲ و ۱۹/۰۶/۹۲ شروع گردید و به مدت ۶ هفته(روزهای چهارشنبه و سه شنبه هر هفته) برگزار شد. 

دهمین و یازدهمین دوره نیز با همکاری شرکت ها و آموزشگاه های خصوصی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و نیز پنج شنبه و جمعه هر هفته از تاریخ ۰۹/۰۸/۹۲ در حال برگزاری می باشد.

 

اولین دوره آموزشی تولید ورمی کمپوست:

مدرس: حسینی مقدم

دومین دوره آموزشی تولید ورمی کمپوست:

مدرس: حسینی مقدم

 این مرکز همچنین دوره آموزشی "تولیدکننده محصول سالم و ارگانیک" را با هدف توسعه و ترویج تولید محصول سالم و ارگانیک در سطح استان تهران اجرا می نماید. علاوه بر این دو دوره٬ این مرکز بیش از ۲۶۰ عنوان دوره دیگر را نیز برنامه ریزی نموده و در سال ۱۳۹۱ اجرا می نماید که کلیه علاقه مندان می توانند با مطالعه فهرست دوره های بخش کشاورزی نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام کنند.

 به شرکت کنندگان در این دوره ها گواهینامه مهارتی اهداء می شود که این گواهینامه ها برای دریافت تسهیلات بانکی جهت ایجاد واحدهای تولیدی کشاورزی از الزامات می باشد.

نوشته شده توسط سیدمحمد حسینی مقدم  | لینک ثابت |